„Pracownicy. To najlepszy sposób na długoterminowy rozwój firmy. Trudno o dobrego pracownika, dlatego dbamy o swoich ludzi.”.

 

Zaczynał 22 lata temu. Dziś prowadzi działalność handlowo-usługową, osiem punktów sieci Plus oraz kilkanaście bankowych placówek partnerskich dwóch banków. Tak wygląda biznesowe portfolio jednego z partnerów Meritum Banku.

Już w pierwszych latach rozwoju firma dywersyfikowała swoje portfolio dodając nowe kompetencje. Obecnie w sieci Grzegorza Wasilewskiego działa 8 punktów sieci Plus, oraz 13 placówek bankowych pod dwiema markami. Jedną z nich jest Meritum Bank. W sieciach skupionych wokół Biura Raj pracuje łącznie ponad 100 osób, a jego punkty funkcjonują w 12 miejscowościach.

Współpracę z Meritum Bankiem Grzegorz Wasilewski rozpoczął w styczniu 2011 roku. To wówczas w Koninie rozpoczęła działalność jego pierwsza placówka pod szyldem tego banku. Dziś Wasilewski ma ich siedem.

– Zrównoważony rozwój to dla mnie podstawa bezpiecznego biznesu – mówi Grzegorz Wasilewski. – Jako partner Meritum Banku nie muszę ograniczać się do jednej działalności, bowiem bank nie narzuca franczyzobiorcom zakazu konkurencji – dodaje.

Zapytany o wyznaczniki sukcesu w branży finansowej bez wahania odpowiada: – Pracownicy. To najlepszy sposób na długoterminowy rozwój firmy. Trudno o dobrego pracownika, dlatego dbamy o swoich ludzi. Z jednej strony doskonalimy ich kompetencje, a z drugiej staramy się odpowiednio wynagradzać. Największa satysfakcja to widzieć, że ludziom się chce.

Współpracę z firmą Grzegorza Wasilewskiego chwali sobie również Meritum Bank.

– To partner, który doskonale rozumie biznes, wie, czego chce i potrafi korzystać z narzędzi, które otrzymuje od franczyzodawcy. Na tak świadomych i zorientowanych na sukces przedsiębiorcach zależy nam najbardziej – wyjaśnia Jacek Biskup, dyrektor departamentu zarządzania siecią partnerską w Meritum Banku.

Pierwsza placówka partnerska Meritum Banku ruszyła w 2010 roku, dziś sieć liczy 195 placówek partnerskich oraz 15 własnych. Meritum Bank jest

pierwszym bankiem w Polsce, który tak mocno postawił na rozwój sieci partnerskiej, dzięki czemu oferuje partnerom znakomite warunki współpracy. Jako jeden z pierwszych banków Meritum Bank przygotował bogatą ofertę dla małych i średnich firm, nie zaniedbując przy tym sektora consumer finance. Koszt otwarcia placówki partnerskiej Meritum Banku to ok. 30 tys. zł plus negocjowalna opłata licencyjna.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
 • Praca dodatkowa

  Poszukuję osoby, która będzie mogła poświęcić kilka godzin w tygodniu na takie usługi jak:…
 • Formularz

  Komentarze …
 • Startupy

  Startupy

  SPRAWDZAJ PO TRZYKROĆ Agnieszka Lewandowska, prezes fundacji Startup School Jeśli uważasz,…
Załaduj więcej Redaktor
 • Startupy

  Startupy

  SPRAWDZAJ PO TRZYKROĆ Agnieszka Lewandowska, prezes fundacji Startup School Jeśli uważasz,…
 • W jaki biznes inwestować

  W jaki biznes inwestować

  Mobilny punkt gastronomiczny, automat skręcający papierosy, a może firma usuwająca graffit…
 • Biesiadowo

  Sieć pizzerii Biesiadowo

  Firma Wojtex, właściciel m.in. sieci Biesiadowo, ma powody do zadowolenia, bowiem rok 2014…
Załaduj więcej Blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też

Praca dodatkowa

Poszukuję osoby, która będzie mogła poświęcić kilka godzin w tygodniu na takie usługi jak:…